Zakład Pogrzebowy Przymorze

Profesjonalne całodobowe usługi pogrzebowe

Pożegnanie bliskiej osoby to ważny moment: wzruszający i osobisty. Śmierć, nawet ta przewidywana, nigdy nie przychodzi we właściwej chwili. Ilość spraw wymagających załatwienia może przytłaczać. Procedury urzędowe, organizacja ceremonii, wybór trumny i oprawy muzycznej – to wszystko jest na Twoich barkach w momencie, gdy potrzebujesz skupić się na własnych emocjach.

Wiemy, jak jest Ci ciężko, dlatego wychodzimy z pomocną dłonią. Chcemy Cię odciążyć na każdym etapie przygotowania ceremonii pogrzebowej. Nasz doświadczony personel postara się sprostać Twoim oczekiwaniom, także tym niestandardowym. Możesz z nami porozmawiać, wyżalić się, a czasem pomilczeć – gdy tego potrzebujesz.

Jesteśmy kameralnym rodzinnym zakładem pogrzebowym, którego tradycje sięgają 1991 roku. Naszą siedzibą jest Gdańsk. Obsługujemy pogrzeby na terenie Gdańska, całego Trójmiasta i okolic. Organizujemy ceremonie wszystkich wyznań oraz pogrzeby świeckie. Przeprowadzimy Cię przez niezbędne formalności. 

Co nas wyróżnia?

  • Kameralna, pełna szacunku atmosfera.
  • Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej.
  • Indywidualne, pełne empatii podejście do każdej historii.
  • Dyskretna, niezauważalna obecność podczas ceremonii.

Kameralna atmosfera naszych biur stwarza warunki do przeżywania smutku w pełnej prywatności. Wyręczymy Cię we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych, żeby umożliwić Ci pożegnanie bliskiej osoby. Możesz liczyć na przejrzystość kosztów pogrzebu, u nas nic Cię nie zaskoczy.

W naszym zakładzie pogrzebowym załatwisz wszystkie formalności i wszystkie sprawy związane z organizacją ceremonii pogrzebowej.

Poświęcimy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Nie działamy w pośpiechu. Dla nas liczy się człowiek, który staje w obliczu nieopisanego smutku.

„W obliczu śmierci słowo to za mało. Dla nas ważne są czyny”

1Profesjonalna obsługa
Zapewniamy opiekę na każdym etapie organizacji pogrzebu. Przeprowadzamy przez cały proces. Rodzina nie musi się martwić o szczegóły.
2Kameralność
Nasze biura są zaprojektowane tak, żeby nasi klienci w spokoju i poczuciu intymności mogli dopełnić wszystkie procedury związane z organizacją pogrzebu bliskiej osoby.
3Dbałość o detale
Zarówno w biurze, jak i na cmentarzu, zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów na portalu Trójmiasto.pl
4Wysoki standard
Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, głównie marki Mercedes, co gwarantuje niezawodność oraz nienaganny wygląd. Korzystamy z profesjonalnych urządzeń chłodniczych.
5Wieloletnie doświadczenie
Jesteśmy związani z usługami pogrzebowymi od 1991 roku. Na rynku trójmiejskim działamy od 2013 roku. Pomogliśmy w zorganizowaniu ponad 2000 uroczystości pogrzebowych.

Nasz zespół

Etyka zawodowa na najwyższym poziomie

0138-scaled.jpg

Mariusz Błażejewski

tel. +48 512 013 940
0153-scaled.jpg

Kamila Dziurkowska

Kierownik biura
0120-scaled.jpg

Elżbieta Janiak

Specjalista ds. Cmentarno-Pogrzebowych
Call Now Button