Kremacja

Kremacja Gdańsk i Trójmiasto

„Kremacja (z łac. cremare „spalić”), ciałopalenie”

Kremacja Gdańsk, Tójmiasto

Kremacja – jest to forma pogrzebu zwłok zmarłego, polegająca na spopieleniu ciała, znana i uznawana przez wiele religii na świecie.

KREMACJA GDAŃSK I TRÓJMIASTO
Zakład Pogrzebowy „Przymorze” mieszczący się w Gdańsku pomaga przy organizacji każdego rodzaju pogrzebu, w tym kremacji. Kremacja jest coraz bardziej popularną formą pochówku osoby zmarłej i jest akceptowana przez większość wyznań. Prochy zmarłego mogą być złożone w grobie ziemnym, w grobowcu murowanym, bądź w kolumbarium.
Polskie prawo zabrania natomiast rozsypywania prochów. Nasz zakład pogrzebowy oferuje usługi kremacji na terenie Gdańska i okolic. Dbamy o intymność i kameralność ostatniego pożegnania. Do każdego pochówku, podchodzimy w sposób indywidualny i z szacunkiem. Jeśli zdecydują się państwo na pogrzeb urnowy, znajdziecie w naszej ofercie szeroki wybór urn drewnianych, metalowych, kamiennych, ceramicznych oraz szklanych.

FORMALNOŚCI:
Rodzina decydująca się na spopielenie zmarłego, w zakładzie pogrzebowym „Przymorze” uzyska pomoc we wszelkich formalnościach wymaganych przy kremacji. W naszym biurze na Przymorzu i Zaspie mogą Państwo podpisać wszelkie dokumenty potrzebne do kremacji. Odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy w podjęciu decyzji.

CENA POGRZEBU URNOWEGO PRZYMORZE GDAŃSK
Cena pogrzebu urnowego w Gdańsku jest uzależniona od kilku czynników i często jest niższa niż koszt pogrzebu tradycyjnego. Do kremacji używa się prostszych trumien, niż do pogrzebu tradycyjnego, nie ma potrzeby demontowania całości pomnika, ilość osób obsługujących pogrzeb urnowy jest mniejsza, również opłaty eksploatacyjne odprowadzane do gmin lub parafii są niższe niż przy pogrzebie tradycyjnym.

Co nas wyróżnia?

  • Kameralna, pełna szacunku atmosfera.
  • Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej.
  • Indywidualne, pełne empatii podejście do każdej historii.
  • Dyskretna, niezauważalna obecność podczas ceremonii.

Kameralna atmosfera naszych biur stwarza warunki do przeżywania smutku w pełnej prywatności. Wyręczymy Cię we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych, żeby umożliwić Ci pożegnanie bliskiej osoby. Możesz liczyć na przejrzystość kosztów pogrzebu, u nas nic Cię nie zaskoczy.

W naszym zakładzie pogrzebowym załatwisz wszystkie formalności i wszystkie sprawy związane z organizacją ceremonii pogrzebowej.

Poświęcimy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Nie działamy w pośpiechu. Dla nas liczy się człowiek, który staje w obliczu nieopisanego smutku.

„W obliczu śmierci słowo to za mało. Dla nas ważne są czyny”

1Profesjonalna obsługa
Zapewniamy opiekę na każdym etapie organizacji pogrzebu. Przeprowadzamy przez cały proces. Rodzina nie musi się martwić o szczegóły.
2Kameralność
Nasze biura są zaprojektowane tak, żeby nasi klienci w spokoju i poczuciu intymności mogli dopełnić wszystkie procedury związane z organizacją pogrzebu bliskiej osoby.
3Dbałość o detale
Zarówno w biurze, jak i na cmentarzu, zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów na portalu Trójmiasto.pl
4Wysoki standard
Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, głównie marki Mercedes, co gwarantuje niezawodność oraz nienaganny wygląd. Korzystamy z profesjonalnych urządzeń chłodniczych.
5Wieloletnie doświadczenie
Jesteśmy związani z usługami pogrzebowymi od 1991 roku. Na rynku trójmiejskim działamy od 2013 roku. Pomogliśmy w zorganizowaniu ponad 2000 uroczystości pogrzebowych.
Call Now Button