Artykuł na Trójmiasto.pl

Trójmiasto.pl

Śmierć najbliższej osoby to czas, gdy często jesteśmy całkowicie rozbici, pogrążeni w smutku i nie wiemy, co zrobić. W takich momentach na wagę złota jest zakład pogrzebowy, który zajmie się wszystkim kompleksowo. Załatwi nie tylko pogrzeb, ale też kremację, transport zwłok czy choćby nekrologi w mediach.

W momencie straty bliskiej osoby mało kto ma głowę do formalności pogrzebowych. Dlatego tak ważne jest znalezienie firmy, która świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe w Gdańsku i okolicach.

Na szczęście możemy mieć pewność, że w tych trudnych chwilach Zakład Pogrzebowy w Gdańsku zajmie się wszystkim. Działający na rynku funeralnym dom pogrzebowy w Gdańsku organizuje wszystko od A do Z, szanując czas pogrążonej w zadumie rodziny i oszczędzając jej stresu, wynikający z dużej liczby procedur, jakie w takich momentach trzeba spełnić.

Międzynarodowy transport zwłok:

Coraz częściej zdarza się, że śmierć następuje poza granicami Polski. Wtedy nie lada wyzwaniem jest organizacja transportu zwłok z Niemiec, Anglii czy innych krajów. Dom pogrzebowy Przymorze Gdańsk ma w tej sprawie spore doświadczenie i wypracowane procedury, więc może sprowadzić zwłoki z każdego kraju Europy. W ostatnich miesiącach najczęściej organizowany jest transport zwłok z Norwegii oraz ze Szwecji.

Firma kredytuje też koszty pogrzebu oraz występuje w imieniu klientów o wypłatę zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS czy MSWiA.

– W momencie straty osoby bliskiej liczba formalności do zorganizowania może być przytłaczająca. Zwłaszcza gdy śmierć nastąpiła za granicą. My zapewniamy transport zmarłych na terenie całej Europy i Polski, a także pełną ofertę usług pogrzebowo-cmentarnych – mówi Kamila Dziurkowska z Zakładu Pogrzebowego Przymorze.

To ważne dla wszystkich, którzy nie chcą o niczym zapomnieć – niezależnie od tego, czy organizują ceremonie wyznaniowe czy pogrzeby świeckie. Także dlatego cena pogrzebu jest w pełni transparentna. Można więc samemu wybrać poszczególne opcje, jak choćby oprawę muzyczną czy mistrza ceremonii, wieńce lub wiązanki pogrzebowe. Nie ma tu ukrytych kosztów, niespodziewanych dopłat itp., za to jest szeroki wybór trumien i urn.

– Nasz doświadczony personel postara się sprostać twoim oczekiwaniom, także tym niestandardowym. Chcemy cię w tym wyręczyć. Dzięki indywidualnemu i pełnemu empatii podejściu cieszymy się bardzo dobrymi opiniami – podkreśla Kamila Dziurkowska z firmy pogrzebowej w Gdańsku.

W ofercie są m.in. tradycyjne pogrzeby, ale też pogrzeb urnowy z kremacją. Kompleksowa obsługa pogrzebów w Gdańsku i Trójmieście obejmuje każdy aspekt organizacji pogrzebu: od rezerwacji terminu pogrzebu, poprzez ceremonię na cmentarzu, po zakup nagrobka oraz nekrologi w mediach. Kremację można przeprowadzić w Gdańsku i okolicach.

Część szpitali w Gdańsku ma podpisane umowy z jedną firmą pogrzebową, ale warto pamiętać o tym, że do niczego to nas nie obliguje, a rodzina ma prawo wybrać inny zakład pogrzebowy bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Call Now Button